Ми на зв'язку з 9:00 до 20:00
+38 (098) 154 79 75

Гіпсокартонні стелі в Одесі

Стильне оформлення підвісної стелі за вигідними цінами
Гипсокартонщик в Одесі

Стелі з гіпсокартону будь-якої складності

Використання гіпсокартону для реалізації дизайнерських ідей при облаштуванні стелі - це унікальна можливість, що дозволяє прикрасити будь-який стиль інтер'єру. У нас ви можете замовити стелю гіпсокартонна будь-якого виду:

  • прямий (однорівневий)
  • багаторівневий
  • фігурний
Гипсокартонщик в Одесі
років
на ринку
осіб
в бригаді
задоволених
клієнта
активних
проекта

Вартість гіпсокартонних стель в Одесі

від 140 грн/м2 за роботу
* Вказана орієнтовна вартість на гіпсокартонні роботи. Більш точна ціна розраховується в індивідуальному порядку після ознайомлення з необхідними видами робіт.

Приклади виконуваних робіт


Повне узгодження
проекту ще до початку
проведення робіт

Кваліфіковані майстри
і
наявність професійного
інструментарію

Прибирання приміщення після
виконання всіх необхідних
робіт

Точна відповідність
обумовленим термінів,
укладення договору

Питання та відповіді

Скільки шарів ГКЛ необхідно для стелі?

Ми рекомендуємо робити стелю з гіпсокартону мінімум в 2 шари. Це дозволяє зробити конструкцію більш надійною і довговічною.

Все залежить від того, що ви вкладаєте в зміст «краще». Якщо говорити виключно про вартість, то, звичайно ж натяжна стеля буде дешевше, але за якістю і естетичному вигляду гіпсокартонна стеля виглядає бездоганно.

При правильному проектуванні і виконаної конструкції стеля з гіпсокартону може бути досить функціональною. За нею можна заховати різні інженерні комунікації, наприклад, трубопровід кондиціонера, виконати монтаж складного освітлення і т. п.

Зазвичай таке виникає через неякісно виконану роботу. Наприклад, майстри не витримали крок профілів і відстань між підвісами. Щоб таке не виникало, необхідно ретельно вибирати майстрів - хороший гипсокартонщик дешевим не буває.