Ми на зв'язку з 9:00 до 20:00
+38 (098) 154 79 75

Гіпсокартонний короб в Одесі

Обустройсво короба з гіпсокартону і монтаж освітлення за вигідними цінами
Гипсокартонщик в Одесі

Короб з гіпсокартону будь-якої складності

Ми з легкістю виконаємо монтаж короба з гіпсокартону в квартирі або приватному будинку. Володіючи багаторічним досвідом і необхідним інструментарієм, наші фахівці готові швидко облаштувати гіпсокартонний короб будь-якого виду:

  • простий
  • багаторівневий
  • фігурний
Гипсокартонщик в Одесі
років
на ринку
осіб
в бригаді
задоволених
клієнта
активних
проекта

Вартість короба з гіпсокартону в Одесі

від 160 грн/п. м за роботу
* Вказана орієнтовна вартість на гіпсокартонні роботи. Більш точна ціна розраховується в індивідуальному порядку після ознайомлення з необхідними видами робіт.

Приклади виконуваних робіт


Повне узгодження
проекту ще до початку
проведення робіт

Кваліфіковані майстри
і
наявність професійного
інструментарію

Прибирання приміщення після
виконання всіх необхідних
робіт

Точна відповідність
обумовленим термінів,
укладення договору

Питання та відповіді

Як розраховується вартість короба з гіпсокартону?

Гіпсокартонний короб включає в себе дві сторони, кожна з яких вимагає якісного монтажу. Якщо проста рівна стеля з гіпсокартону коштує близько 5 у.о. за квадратний метр, то короб оцінюється в погонних метрах і оплачується кожна сторона.

Приклад розрахунку короба з гіпсокартону для кімнати 3х6 кв. метра: 5х2х (2х3 + 2х6) = 180 у.о.

У нас ви можете замовити абсолютно будь-які види короба з гіпсокартону. Наші майстри можуть виконати роботу по готовому дизайн-проекту або обговорити з вами всі нюанси, якщо потрібно традиційний простий короб.

В принципі, конструкція короба дозволяє встановити в ньому практично будь-яке домашнє освітлення. Це можуть бути підвісні, стельові, що вбудовуються і точкові світильники, треки, світлодіодні стрічки і панелі.

Багато майстрів виконуючи монтаж короба з гіпсокартону встановлюють тільки 1 ГКЛ, проте кваліфіковані фахівці рекомендують робити це в 2 шари. Звичайно ж, вартість матеріалу та робіт в такому разі зростає, однак ви надалі можете не сумніватися, що аркуші не прогнутися з плином часу.